O MNIE

Logo JJ Foto Uroczystosci

Drodzy Państwo

Fotografia to moja pasja i jednocześnie sposób na życie. Łączę solidne podstawy teoretyczne oraz praktyczne kilkuletnie doświadczenie w fotografii, jak i w grafice. Do sesji zdjęciowych podchodzę z pełnym zaangażowaniem zwracając uwagę na najmniejsze detale. Dokładam wszelkich starań, aby materiały, które trafiają w Państwa ręce były zawsze najwyższej, jakości – każda praca jest analizowana pod względem merytorycznym jak i wizualnym.
W swojej pracy wychodzę naprzeciw wszelkim oczekiwaniom.

Idąc za mottem: „Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył”, proponuję nowe, ciekawe spojrzenie na zdjęcia, ale również spełniam Państwa życzenia.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dzięki czemu fotografie stają się prywatne i dostosowane do Państwa charakteru, a dzięki starannej segregacji składają się na opowieść, w której Państwo jesteście głównymi bohaterami.

Naturalne plenery przedkładam ponad zdjęcia studyjne. Pragnę, żeby oglądane później zdjęcia ślubne dawały Państwu wiele radości, a zarazem przywracały uczucia i emocje związane z jedynym i niepowtarzalnym dniem w życiu. Przyjazna atmosfera i naturalne zachowanie pozwala na zrelaksowanie się Pary Młodej i gwarantuje ciekawe i oryginalne zdjęcia oraz zapewnia efekt niepowtarzalności.

Zapraszam Państwa na niezapomnianą przygodę,

Jędrzej Adamski